KRANJ ZNOVA GOSTITELJ TURNIRJA NAJMLAJŠIH

20.02.2013

V nedeljo, 24. februarja bo v kranjski Ledeni dvorani Zlato polje znova, še zadnjič v tej sezoni, potekal HZS turnir malčkov (U-10) in hokejskih šol (U-8). Turnirja se bodo poleg domačega Triglava udeležili še mladi hokejisti HDK Maribor, HK MK Bled in HD Mladi Jesenic.

Ker klubi nastopajo s po več ekipami – Triglav in Bled s štirimi, Jesenice z eno manj, Maribor z dvema, se bo na skupaj 27 tekmah staršem, sorodnikom in drugim prijateljem hokeja predstavilo 13 ekip. Na kranjski led bo pridrsalo več kot 150 hokejskih nadebudnežev, ki bodo v 12 minut trajajočih dvobojih skušali pokazati kaj vse so se na treningih tekom sezone naučili. 

Vljudno vabljeni na hokejski turnir najmlajših v Ledeno dvorano Zlato polje, ki ga bomo obogatili tudi z bogatim srečolovom, katerega izkupiček je v celoti namenjen najmlajšim selekcijam HK Triglav. Za pomoč na in ob igrišču bodo poskrbeli starši domačih hokejskih naraščajnikov, za kar jim gre že vnaprej zahvala!

  

Zbor vseh igralcev HK Triglav je ob 10.45
 

Spisek igralcev za turnir v Kranju (morebitno odsotnost zanesljivo in čimprej javite trenerju):

Krištof Ovsenik, Tine Sodnik, Marcel Debenec, Mavricij Majce Baškarad, Tevž Turšič, Max Jaromel, Nejc Burgar, Enej Jagodic, Gašper Zigmund, Jakob Lah, Gašper Štern, Žan Hafner Borzatta, Matej Barle Nemeček, Lovro Zupan Škrlj, Žiga Vogrinc, Matic Vesel, Ožbej Šlibar, Urban Hafner, Bine Hafner, Jaka Mohorič, Luka Zorn, Luka Kuhar, Beno Vrečar, Jan Bitežnik, Tim Veternik, Maj Bertoncelj, Jakob Jaramillo Batista, Max Borošak, Jure Klemenc, Luka Potočnik, Daris Tasič, Erik Cuznar, Miha Perčič, Urh Teran, Matevž Jošt, Vid Breznik, Nik Stojanovič, Marcel Rogelj, Matic Tian Črešnik, Gaber Zupan Škrlj, Val Marn, Oskar Kuralt, Ambrož Škulj Kuralt, Gaber Boštar, Žak Matelič, Nino Majkič, Žiga Križnar, Žan Eržen, Martin Vogrinc, Jaka Jemec, Nik Tavčar, Matej Kuhar,  Jaka Rakovič 

 

Razpored tekem na turnirju

ura igrišče A igrišče B Igrišče C
11.45 TRIGLAV1 - BLED2 U10 BLED1 - JESENICE1  JESENICE2 - TRIGLAV2 
12.05 TRIGLAV1 - BLED1  MARIBOR - JESENICE  BLED2 - TRIGLAV2 
12.25 TRIGLAV1 - JESENICE1  JESENICE2 - MARIBOR  BLED2 - TRIGLAV2 
  ČIŠČENJE LEDU
13.00 TRIGLAV1 - JESENICE U8 BLED2  - MARIBOR  BLED1  - TRIGLAV2 
13:20 TRIGLAV1 - JESENICE2  BLED1 - MARIBOR  BLED2 - JESENICE1 
13.40 TRIGLAV1 - BLED2  BLED1 - JESENICE  TRIGLAV2 - MARIBOR 
  ČIŠČENJE LEDU
14.15 TRIGLAV1 - MARIBOR  BLED1 - JESENICE2  JESENICE1 - TRIGLAV2 
14.35 TRIGLAV1 - MARIBOR  BLED1 - BLED2 U8 JESENICE - TRIGLAV2 
14.55 TRIGLAV1 - BLED1  BLED2 - JESENICE2  MARIBOR - TRIGLAV2
15.15 SREČELOV    

Legenda:

U10,  U8