U8 IN U10 V SOBOTO V LJUBLJANO

15.10.2014

V soboto, 18.10. najmlajši selekciji U8 in U10 nastopata na HZS turnirju v ljubljanskem Tivoliju. Poleg gostiteljev, HK Olimpije in našega kluba, se turnirja udeležujejo še vrstniki HD Jesenice in HDD Bled. Turnir je bil po razporedu HZS sicer načrtovan za 18. januarja 2015, vendar ima gostitelj talkrat dvorano zasedeno.

Zbor igralcev HK Triglav U10 je 12.15, za igralce U8 pa ob 14.10 v garderobi Ledene dvorane Tivoli v Ljubljani.

Spisek igralcev:

selekcija U10:

Ožbej Mesec Košir   Luka Zorn   Luka Kuhar
Beno  Vrečar   Jan Bitežnik   Tim Veternik
Maj Bertoncelj   Matej Kuhar   Jaka Jemec
Martin  Vogrinc   Žan Eržen   Žiga  Križnar
Žak  Matelič   Ambrož  Škulj Kuralt   Oskar  Kuralt
Val Marn   Max Borošak   Žak  Češka
Liza  Miklavčič   Taj Mali   Brin Ciglenečki
Mark Gradišar        

selekcija U8:

Aljaž Bednarik   Andraž Thaler   Anže Arh
Anže Gradišar   Erazem Ficko   Erik Cuznar
Gaber Zupan Škrlj   Gal Kern   Jaka Rakovič
Jaka Strehovec   Janž Ciglenečki   Jure  Klemenc
Liza Miklavčič   Marcel Rogelj   Mark Gradišar
Mark Ložar   Matej Košir   Matevž Jošt
Matic Tian Črešnik   Miha  Perčič   Nik  Stojanovič
Rok Naglič Orehar   Svit Habjanič   Patrick Berra
Taj Mali   Tevž Štular   Vid Breznik

 

Razpored tekem na turnirju:

ura igrišče A igrišče B igrišče C
13.20 OLIMPIJA  1 - BLED TRIGLAV 2 - TRIGLAV 1 JESENICE - OLIMPIJA 2
13.43 OLIMPIJA 1 - JESENICE BLED - TRIGLAV 1 TRIGLAV 2 - OLIMPIJA 2
14.06 kratek odmor za vodo    
14.09 OLIMPIJA 1 - TRIGLAV 2 JESENICE - BLED TRIGLAV 1 - OLIMPIJA 2
14.32 OLIMPIJA 1 - TRIGLAV 1 JESENICE - TRIGLAV 2 BLED - OLIMPIJA 2
14.55 Rolba mešana slika fairplay U10  
15.10 OLIMPIJA 1 - BLED TRIGLAV 2 - TRIGLAV 1 JESENICE - OLIMPIJA 2
15.33 OLIMPIJA 1 - JESENICE BLED - TRIGLAV 1 TRIGLAV 2 - OLIMPIJA 2
15.56 kratek odmor za vodo    
15.59 OLIMPIJA 1 - TRIGLAV 2 JESENICE - BLED TRIGLAV 1 - OLIMPIJA 2
16.22 OLIMPIJA 1 - TRIGLAV 1 JESENICE - TRIGLAV 2 BLED - OLIMPIJA 2
16.45 Zaključek mešana slika fairplay U8  

Legenda:

U8,  U10

Tekme trajajo 15 minut, pri U10 se na igriščih A in C igra na velike gole.