V KRANJU TURNIR NAJMLAJŠIH

06.11.2013

V nedeljo, 10. novembra Kranjčani gostimo prvi letošnji HZS turnir malčkov (U10) in hokejskih šol (U8). Poleg našega kluba se turnirja, ki se začne ob 11.50 in traja do 16.00, udeležujejo še ljubljanska Olimpija, MK Bled in Celje

Klubi nastopajo s po več ekipami – Triglav, Olimpija in MK Bled s štirimi, Celje z dvema, zato se bo staršem, sorodnikom in drugim prijateljem hokeja predstavilo 14 ekip. Na kranjski led bo na skupaj 27 tekmah pridrsalo skoraj 170 hokejskih nadebudnežev, ki bodo v 14 minut trajajočih dvobojih skušali pokazati, kaj vse so se na treningih tekom sezone naučili.

Vljudno vabljeni na hokejski turnir najmlajših v Ledeno dvorano Zlato polje, ki ga bomo obogatili tudi z bogatim srečolovom, katerega izkupiček je v celoti namenjen najmlajšim selekcijam HK Triglav in nagradnim metanjem ploščka za glavno nagrado - iPad. Za pomoč na in ob igrišču bodo poskrbeli starši domačih hokejskih naraščajnikov za kar jim gre že vnaprej zahvala!

 

Zbor igralcev HK Triglav je eno uro pred prvo tekmo (U10 ob 10.45, U8 ob 11.10).

Spisek igralcev:

U10: Jakob Lah, Urban Hafner; Žiga Arh, Maj Bertoncelj, Jan Bitežnik, Žan Hafner Borzatta, Matej Barle Nemeček, Bine Hafner, Jakob Jaramillo  Batista, Matic Košir, Luka Kuhar, Matej Kuhar, Ožbe Šlibar, Gašper  Štern, Urh Teran, Matic  Vesel, Tim Veternik, Beno  Vrečar, Žiga Vogrinc, Luka  Zorn, Lovro  Zupan Škrlj

U8: Klemenc Jure; Berra Patrick, Borošak Max, Breznik Vid, Češka Žak, Črešnik Matic, Eržen Žan, Jemec Jaka, Jošt Matevž, Križnar Žiga, Kuhar Matej, Markun Krištof, Matelič Žak, Kuralt Oskar, Marn Val, Mesec Košir Ožbej Perčič Miha, Potočnik Luka, Rakovič Jaka,  Rogelj Marcel, Škulj Kuralt Ambrož, Vogrinc Martin, Zupan Škrlj Gaber

 

Razpored tekem na turnirju:

ura igrišče A igrišče B Igrišče C
11.50 TRIGLAV 1 - OLIMPIJA 1 TRIGLAV 2 - MK BLED 2 OLIMPIJA 2 - MK BLED 1
12.10 TRIGLAV 1 - OLIMPIJA 1 TRIGLAV 2 - MK BLED 2 OLIMPIJA 2 - MK BLED 1
12.30 TRIGLAV 1 - OLIMPIJA 2 MK BLED 2 - CELJE OLIMPIJA 1 - MK BLED 1
12.55 ČIŠČENJE LEDU
13.15 TRIGLAV 1 - OLIMPIJA 2 MK BLED 2 - CELJE OLIMPIJA 1 - MK BLED 1
13.35 TRIGLAV 1 - MK BLED 2 TRIGLAV 2 - OLIMPIJA 1 OLIMPIJA 2 - CELJE
13.55 TRIGLAV 1 - MK BLED 2 TRIGLAV 2 - OLIMPIJA 1 OLIMPIJA 2 - CELJE
14.15 TRIGLAV 1 - MK BLED 1 TRIGLAV 2 - OLIMPIJA 2 OLIMPIJA 1 - CELJE
14.40 ČIŠČENJE LEDU
15.00 TRIGLAV 1 - MK BLED 1 TRIGLAV 2 - OLIMPIJA 2 OLIMPIJA 1 - CELJE
15.20 TRIGLAV 1 - CELJE MK BLED 1 - TRIGLAV 2 OLIMPIJA 2 - MK BLED 2
15.40 TRIGLAV 1 - CELJE MK BLED 1 - TRIGLAV 2 OLIMPIJA 2 - MK BLED 2
16.00 SREČELOV    

Legenda:

U8,  U10