V SOBOTO V KRANJU TURNIR NAJMLAJŠIH

16.01.2013

V soboto, 19. januarja bo v kranjski Ledeni dvorani Zlato polje potekal "prijateljski" turnir selekcij U6, U8 in U10. Turnirja, na katerem se bodo tekme igrale po 12 minut, se bodo poleg domačega Triglava udeležili še naraščajniki MK Bled in zaloške Slavije

Triglav bo na turnirju nastopil s petimi ekipami in sicer s po dvema v selekcijama pri U10 in U8 ter eno pri selekciji U6, kjer se bodo gledalcem predstavili hokejski nadebudneži letnika 2007 in mlajši, med kateremi najmlajšemu do svojega 4. rojstnega dne manjka še nekaj mesecev. 

Za ustrezno podporo na in ob igrišču bodo poskrbeli starši domačih hokejskih naraščajnikov, za kar jim gre že vnaprej zahvala.

 

Zbor igralcev HK Triglav selekcij U6 in U8 ter vse vratarje je ob 9.00, selekcije U10 pa ob 10.00.
 

Razpored tekem na turnirju

ura igrišče A igrišče B Igrišče C
10.00 SLAVIJA 1 - TRIGLAV SLAVIJA 2 - BLED BLED - TRIGLAV 1
10.20 SLAVIJA 1 - BLED SLAVIJA 2 - TRIGLAV BLED - TRIGLAV 2
10.40 SLAVIJA 1 - SLAVIJA 2 TRIGLAV - BLED SLAVIJA 1 - TRIGLAV 2
11.00 BLED - SLAVIJA 2 SLAVIJA 1 - TRIGLAV 1 TRIGLAV 2 - BLED 2
11:20 ČIŠČENJE LEDU
11.40 SLAVIJA 2 - TRIGLAV 2 BLED - SLAVIJA 1 TRIGLAV 1 - BLED 1
12.00 SLAVIJA 2 - TRIGLAV 1 SLAVIJA 1 - TRIGLAV 1 SLAVIJA 2 - TRIGLAV 2
12.20 BLED 1 - SLAVIJA 2 BLED 2 - TRIGLAV 1 SLAVIJA 1 - TRIGLAV 2
12.40 BLED 1 - SLAVIJA 1 SLAVIJA 2 - BLED 2 TRIGLAV 2 - TRIGLAV 1

Legenda:

U6  U8  U10

 

Spisek igralcev HK Triglav:

Vratarji (zbor ob 9.00 uri)
Tevž Turšič, Jakob Lah, Max Jaromel

U6 (zbor ob 9.00 uri):
Gaber  Zupan Škrlj, Matic Tian Črešnik, Marcel Rogelj, Patrick Berra, Nik  Stojanovič, Vid  Breznik, Urban Tratnik, Jure  Klemenc, Luka  Potočnik, Daris  Tasič, Erik Cuznar, Jaka Rakovič, Miha Perčič, Gal Kern, Matevž Jošt

U8 (zbor ob 9.00 uri):
Maj Bertoncelj, Luka Kuhar, Luka Zorn, Beno  Vrečar, Tim Veternik, Jakob Jaramillo Batista, Bine Hafner, Matej Kuhar, Nik Tavčar,  Max Borošak, Jaka Jemec,  Martin Vogrinc, Val Marn, Žiga Križnar, Nino Majkič, Žak Matelič, Gaber Boštar, Ambrož Škulj Kuralt, Oskar  Kuralt, Žan Eržen

U10  (zbor ob 10.00 uri):
Gašper Štern, Žan Hafner Borzatta, Matej Barle Nemeček, Lovro Zupan Škrlj, Žiga Vogrinc, Matic  Vesel, Ožbe Šlibar, Jan Bitežnik, Enej Jagodic, Gašper Zigmund, Tine Sodnik, Marcel Debenec, Mavricij Majce Baškarad, Nejc Burgar, Urban Hafner, Krištof Ovsenik, Jaka Mohorič