U-12: Zmaga v Tivoliju

20.02.2019

Igralci selekcije U-12, ki so tokrat že drugo tekmo zapored igrali v odsotnosti glavnega trenerja Domna Jemca, zamenjal ga je Jure Kozjek, so tokrat v tekmi 25. kroga že drugič zapored zmagali z identičnim rezultatom. S 14-1 so bili namreč boljši od ekipe HK SŽ Olimpija B. S tem so Ljubljančanom, ki so takrat resda igrali v nekoliko močnejši zasedbi, z obrestmi vrnili za poraz, ki so ga proti tekmecu iz dvorane Tivoli doživeli na domačem ledu.
O tekmi ni kaj veliko povedati, saj so mladi Orli že od prve minute zagospodarili na ledu ter od samega začetka pridno polnili mrežo domačih. Že prvo tretjino so dobili z izidom 5-1 ter nato do konca le še dokončali delo.
Gole za Triglav so dosegli: Jošt 3, Črešnik 2, Habjanič 2, Perčič 2, Gradišar 2, Ložar, Zupan Škrlj, Rakovič.
V soboto, 23. 2., bo na sporedu zadnje kolo rednega dela IHL lige. Mladi orli ponovno gostujejo v Zagrebu, kjer se bodo na odprtem drsališču na Šalati pomerili z ekipo KHL Medveščak, nato pa že sledi končnica IHL lige, v katero bodo Triglavani krenili s četrtega mesta ter se za mesto v polfinalu pomerili z ekipo HDD Bled.