U17, KADETI: V ČETRTEK PORAZ, DANES ZMAGA

27.10.2012

Danes je bilo v dvorani v Zalogu odigran 8. krog kadetskega DP med domačo Slavijo Junior in našimi orli. Zmagali so naši orli z rezultatom 3:0. V igro obeh moštev je bilo tokrat veliko napak a so tokrat orli več sreče in iz Zaloga odnesli vse tri točke. V naslednjem, 9. krog DP, orli v soboto igrajo proti prvouvrščeni ekipi Jesenic.

HK SLAVIJA - HK TRIGLAV 0:3 (0:2,0:0,0:1)
Strelci za Triglav: Ban U., Peček, Potočnik K.

V četrtek so v dvorani Zlato polje gostovali blejski labodi. Vedno neugodni nasprotnik je bil tudi tokrat za nianso boljši in odnesel tri točke. Prva tretjina je prinesla po nekaj priložnosti na obeh straneh, ki pa so ostale neizkorščene. Drugo tretjino so bolje pričeli domači, plod takšne igre pa je tudi zadetek. Vodstvu domačih sta sledila dva hitra zadetka gostov, nekja priložnosti na obeh straneh pa ostane neizkoriščenih. V tretji tretjini podobna slika kot v drugi, a so bili tokrat gostje še nekrat učinkovitejši. Domači so se v nadaljevanju trudili vendar jim ni uspelo premagati blejskih labodov. Končni izid srečanja 1:3 za Blejce. FANTJE GLAVO POKONCI, PRIŠEL BO TUDI VAŠ ČAS.

HK TRIGLAV - HK MK BLED 1:3 (0:0,1:2,0:1)