Mlajše selekcije

Mlajši dečki nadaljujejo z visokimi zmagami. V zadnji tekmi pred 14-dnevnim odmorom so visoko premagali borbene domačine. V prvi tretjini so dosegli zgolj dva zadetka, v nadaljevanju pa so z aktivno igro do vrha napolnili mrežo celjskega vratarja.

HK CELJE - HK TRIGLAV 1:14 (0:2, 0:6, 1:6)

PREGLED TEDNA

Ta vikend je postregel z izredno napetimi končnicami tekem Triglava, v katerih so naši hokejisti večjidel potegnili krajši rezultatski konec, a štejejo tudi pridobljene izkušnje, ki bodo naslednje tekme lahko preobrnile v zmagovalne.

U15, DEČKI: DRAMA V LJUBLJANI

Drama zaznamuje letošnje tekme državnega prvenstva kategorije dečki

V dvorani Tivoli se je v nedeljskem večeru odigrala zadnja tekma 5. kroga državnega hokejskega prvenstva kategorije dečki. In tudi tu so gledalci bili v zaključku tekme priča pravi hokejski drami in le pisk sirene je rešil domače.

HK OLIMPIJA - HK TRIGLAV  7:6 (1:1, 3:1, 3:4)

U17, KADETI: INFARKTNA KONČNICA V CELJU

Obračun Celja in Triglava je gledalcem postregel s pravo dramo. Domači so vodili že s 5:1, Triglavani pa se niso predali in se s tremi zadetki v zadnji tretjini približali na gola zaostanka.

HK CELJE - HK TRIGLAV  5:4  (1:0,4:1,0:3)

U13: NOVA ZMAGA ML. DEČKOV

V 6. krogu državnega prvenstva, so ml. dečki dosegli novo zmago, sicer težje kot je bilo pričakovati, pa vendarle zasluženo. Za zmago je bila dovolj ena tretjina (druga), oz. tri minute v njej, v  kateri so naši mladi orliči zadeli prav tolikokrat.

HK SLAVIJA JR - HK TRIGLAV  2:3 (1:0; 0:3; 1:0)

Za hokejisti mlajših selekcij je rezultatsko večjidel uspešen vikend. Nove zmage so si priigrali mladinci, ki so bili boljši od Jesenic, mlajši dečki so zmleli Mariborčane, tokrat izpostavljamo četrtkovo zmago kadetov v ljubljanskem Tivoliju.

U13: ML. DEČKI MELJEJO DALJE

Domačini so tudi v današnjo tekmo krenili odločeni pokazati kdo je gospodar v dvorani Zlato polje. Gostujoči trener je namrež že v šesti minuti, pri rezultatu 4:0 za gorenjce, zahteval minuto odmora. Prav veliko sicer ni pomagala, kajti do konca tretjine so Triglavani zadeli še šestkrat.

HK TRIGLAV - HDK MARIBOR 16:3 (10:0, 4:1, 2:2)

Za mlajšimi selekcijami Triglava je 100% uspešen vikend. Prav vse štiri selekcije so zmagale, tokrat pa gre izpostaviti dečke, ki so v Celju po zaostanku 1:5 pripravili preobrat in zmagali 6:5.

U15: DEČKI OD 1:5 DO 6:5

Dečki Triglava v Celju pripravili pravi preobrat. Po zaostanku 1:5 so v finišu tekme izenačili na 5 ter po kazenskih strelih prišli do zmage.

HK CELJE - HK TRIGLAV 5:6 PS (3:1,2:2,0:2;0:1)

U13: ML. DEČKI PONOVNO SUVERENI

V nadaljevanju državnega prvenstva, v kategoriji ml. dečkov so v Kranju gostovali Jeseničani, ki bi sicer tekmo morali odigrati doma, vendar zaradi znanih težav to ni bilo mogoče. Sama tekma je potekala nekako po pričakovanjih, gostje namreč nastopajo z mlajšo polovico svoje ekipe.

HK TRIGLAV - HD MLADI JESENICE B 12:1 (6:1, 3:0, 3:0)