U17: KADETI SUVERENO V MARIBORU

15.11.2012

Včeraj se je za naše orle nadaljevalo DPS. Gostovali so v štajerski prestolnici in suvereno odpravili domače lisjake z rezultatom 6:1. Prva tretjina je potekala več ali manj v srednji tretjini, nekaj priložnosti na obeh straneh pa uspešno ubranita vratarja. Prvi, po hudi napaki v obrambi, povedejo lisjaki. To naših ne zmede in že po dobri minuti po lepi akciji izenačijo. V drugi tretjini je bilo na ledu videti le eno ekipo, ekipo kranjskih orlov. Pokazali so izjemno lepo in kombinatorno igro in posledično dosegli tudi 4 gole. Domači so na trenutke pokazali kar precej umazano igro, vendar to ni zmedlo naših hokejistov. Igrali so svojo igro in s tem v obup spravljali domače. Tretjo tretjino so Triglavani suvereno pripeljali do konca, dosegli še en zadetek  in dokončno strli  nasprotnika. Pri svojem podvigu so fantje imeli tudi močno spodbudo iz tribune. HVALA ZVESTI NAVIJAČI!

V soboto selekcija kadetov v domači dvorani igra proti ljubljanski Olimpiji, ki so jo v prvem krogu premagali v Ljubljani z rezultatom 4:2. PRIDITE JIH SPODBUJAT V ČIM VEČJEM ŠTEVILU!

HDK MARIBOR - HK TRIGLAV 1:6 (1:1,0:4,0:1)

Strelci:Pangerc 2x,Vilfan,Peček,Ban Matevž,Potočnik Krištof