ČLANI ZMAGALI TUDI V BEOGRADU

30.10.2017

Po tesni zmagi v Kranju z 1:0 iz sredine septembra, tudi tokrat ni bilo moč napovedovati končnega zmagovalca že pred tekmo.

Kljub nekaj poškodbam in dolgi vožnji do Beograda, so Kranjčani bolje začeli in z golom neuničljivega Anžeta Terlikarja, povedli že v 5. minuti srečanja.

V drugi tretjini so domačini izenačili ob nepričakovanem strelu iz strani, ki je presenetil sicer zelo zanesljivega Žana Usa v gostujočih vratih.

Zadnja tretjina, se je kljub kar nekaj prliožnosti na obeh straneh, končala brez zadetkov in potrebno je bilo vstopiti v podaljšek, v katerem so imeli Triglavani v začetku prednost igralca več, ki se je prensla še iz rednega dela. Številčne prednosti sicer niso izkoristili, je pa zato po točno minuti igranja Anže Terlikar izkoristil lepo podajo Krištofa Potočnika izza gola in zagovotil, da sta se dve točki "pripeljali" nazaj v Kranj.

SKHL CRVENA ZVEZDA : HK TRIGLAV 1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1) - po podaljšku