DP: ZMAJI PREVISOKA OVIRA

19.12.2017

Orli so tokrat v svoji dvorani, gostili zeleno-bele iz Tivolija. Ljubljančani so v Kranj prispeli praktično v polni postavi, enako kot na prvi tekmi v Tivoliju pa je manjkal vratar Robert Kristan.

V prvi tretjini so se domačini dobro držali kljub premoči gostov, ki pa so uspeli zadeti zgolj enkrat, ko so izkoristili igro z igralcem več. Razmerje strelov je bilo 6:14.

Druga tretjina je ponudila marsikaj kar lahko ponudi hokej, med njimi tudi nekaj boksarskih vložkov, žal pa tudi kar štiri zadetke v domači mreži. Ob visokem vodstvu 0:5 in razmerju v strelih 8:14, je bila tekma praktično odločena.

V zadnji del sta obe ekipi vstopili v rahlo spremenjenih postavah, gostje so zadovoljni z izidom nekoliko stopili s plina, domači pa so z veliko želje v tem delu igre prevladovali, dosegli tudi častni zadetek in strelsko statistiko v svojo korist s 13:7.

HK TRIGLAV : HK SŽ OLIMPIJA 1:5 (0:1, 0:4, 1:0)