NOVA ZMAGA ČLANOV

05.11.2017

Člani so tokrat v času kosila, gostovali v zagrebškem Domu športov, kjer so se pomerili s trenutno zadnjeuvrščeno ekipo KHL Mladosti.

Kljub razmerju na lestvici, pa tekma nikakor ni bil lahka in za zmago so se morali krepko potruditi. Zgodnje vodstvo že po 14-ih sekundah, je morda dalo misliti, da bo naloga lažja, a se mamuti s tem niso strinjali. Strelsko so domači celo dobili prvi del (8:4), na semaforju pa je ob koncu 20. minute kazalo 1:1.

V drugi tretjini so orli sicer zaigrali bolje in precej več streljali (končno razmerje tretjine je bilo 11:19), a tudi ta del je rezultatsko minil izenačeno, na drugi odmor sta ekipi odšli ob rezultatu 2:2.

Končno so domačinom, ki se ubadajo s pomanjkanjem terminov za treninge pošle moči v zadnji tretjini, ko so orli zadeli kar štirikrat, od tega sicer dvakrat v prazno mrežo, za končnih 3:6. Razmerej strelov v zadnjem delu je bilo 4:12.

Naslednjo soboto Triglavani ponovno potujejo v Zagreb, ko se bodo na Velesejmu pomerili z ekipo KHL Zagreb.

KHL MLADOST : HK TRIGLAV 3:6 (1:1, 1:1, 1:4)