Orli na Jesenicah za las prekratki

21.12.2011

Gorenjski derbi med Jeseničani in Kranjčani so za gol razlike dobili prvi. V zanimivem srečanju so orli dvakrat vodili, a vodstva niso uspeli zadržati. V prvi tretjini sta moštvi igrali napadalno in rezultatsko neodločeno, za Kranjčane pa je izid na 1 poravnal Jemec. Druga tretjina je postregla s še napadalnejšo igro in kar petimi zadetki. Kranjčane je v vodstvo povedel Gogala, a so domači z dvema igralcema več nato izenačili. Triglav je le minuto kasneje v igri z igralcem manj in drugim zadetkom Gogale znova ušel na +1, a so domači že v naslednjem napadu izenačili na 3, dve minuti kasneje pa ob še eni številčni prednosti povedli na končnih 4:3. V zadnji tretjini je tempo nekoliko padel, poskuse orlov po izenačenju pa je krotil domači vratar. Kljub porazu Triglav ostaja na 3. mestu lestvice Slohokej lige.

HD mladi JESENICE – HK TRIGLAV 4:3 (1:1, 3:2, 0:0)