PRVI PORAZ ČLANOV

23.10.2017

Triglavani so v gorenjskem derbiju, ki je štel za točke državnega prvenstva in mednarodne lige doživeli tesen poraz.

Prva tretjina je minila v izenačenem boju, tako strelsko (10:10) kot rezultatsko, 1:1 ob koncu 20. minute.

Nič kaj dosti drugačno tekmo nismo gledali v drugem delu, kjer so imeli domači sicer en strel več od gostov (11:10), rezultatsko pa so bili v prednosti Blejci, ki so ob koncu 40. minute vodili z rezultatom 3:4.

Rahlo pobudo so v zadnjem delu igre sicer imeli orli, ki pa tega nikakor niso uspeli kronati z zadetki, prav nasprotno so labodi v 54. minuti povedli z dvema zadetkoma razlike in s tem že nakazali, da tokrat ne mislijo točk pustiti v Kranju. Manj kot minuto pred koncem, so domačini še uspeli znižati vodstvo gostov, kar pa je bilo premalo za vsaj kakšno točko, natančneje za svoj tretji poraz v državnem prvenstvu in prvi v ligi IHL.

Pravega počitka pa igralci ne poznajo, priložnost za nove točke bo že v sredo v Mariboru in v soboto v Beogradu.

HK TRIGLAV : HK MK BLED 4:5 (1:1, 2:3, 1:1)