ČLANICE SLAVILE V ZALOGU

09.02.2015

Orlice so v Zalogu z zbranejšo igro v zadnjih minutah tekme to odločile v svojo korist in se povzpele na drugo mesto. Moštvi se ponovno srečata že v nedeljo, tokrat v Kranju.

Triglavanke so po uvodnih desetih minutah z zadetkoma Kranerjeve in Ažmanove povedle 0:2, domačinke pa se se kmalu priključile na gaol zaostanka. V drugi tretjini zadetkov ni bilo, v začetku zadnje pa so domače rezultat izenačile. V zaključku tekme so bile orlice vendarle bolj zbrane, dvakrat izkoristile številčno premoč in z zadetkoma Lahajnarjeve in Špele Hafner tekmo odločile v svojo korist.

Moštvi se ponovno, tudi v zadnje letos, srečata v nedeljo v Kranju, zatem orlice čakata le še dve srečanji z mariborskimi lisičkami.

HK OLIMPIJA - HK TRIGLAV 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)