DEBL: IZID V ZMAGAH PORAVNAN NA 1

22.02.2014

Hokejistkam Triglava se še ni uspelo uvrstiti v finale DEBL lige. Po današnjem porazu po kazenskih strelih je izid v zmagah poravnan. O finalistu bo tako odločila tretja tekma, ki so jo Beljačanke pred dnevi taktično odpovedale.

Gipsy girls so prišle v Kranj trdno odločene, da zmagajo in izenačijo na 1:1 v zmagah. Z vsemi EWHL igralkami je bilo to tudi pričakovati. Toda izredno borbena igra orlic in disciplina se je končala šele po kazenskih strelih. Gostje so povedle že vpri prvi dvominutni kazni domačink v drugi tretini je po podaji Mojce Duh zadela za izenačenje Špela Hafner. Toda samo pol minute kasneje gostje zopet povedle za 2:1. V 31 minuti je na podajo Patricije Beribak zadela Tea Lahajnar za 2:2. To je bil tudi končni rezultat rednega dela kot podaljška in serije treh kazenjskih strelov. V četri seriji gostje zadanejo za zmago in tako izenačij v zmagah na 1:1.

Kdaj bo tretja odločilna tekma v Beljaku, še ni znano.

HK TRIGLAV - EHC GIPSY GIRLS BELJAK 2:3 PS (0:1,2:1,0:0;0:0;0:1) - 1:1 v zmagah