DEBL: ORLICE BOLJŠE TUDI V CELOVCU

14.12.2013

Kranjske orlice so bile v tednu dni še drugič boljše od celovških zmajčic in na Koroškem zasluženo slavile. Današnja zmaga je že peta zaporedna.

Orlice so tudi tokrat pokazale pravi ekipni duh in kar malo presenetljivo a povsem zasluženo premagale domačinke. V prvi tretini zelo raztrgana igra na obeh straneh ter silovita bomba s plave Mrakice za 1:0. Tudi polovica druge tretine slaba igra potem pa pravi juriš orlic. V treh minutah kar štirje zadetki, za 2:0 po podaji Mojce Duh strelaka Teja Lahajnar, na 3:0 najlepša poteza tekme, mat v treh potezah. Mrak do Hafnerjeve, ta do Kranerjeve, le ta s udarcem s prve in kot že rečeno 0:3. Zelo odprta igra orlic je tudi botrovala edinemu zadetku v mreži gostij. Samo minuto kasneje po podaji Pije Strniša se ponovno med strelke upiše Teja Lahajnar za končnih 1:4. V zadnji tretini so orlice z dvema igralkama manj jurišala na gol domačink. Rezultat pa se do konca ni spremenil.
Jutri orlice ob 17h gostijo vodilni Beljak.

DEC DRAGONS - HK TRIGLAV 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)