DEBL: TEKMICE NADIGRALE, DOBILE TOČKO

16.12.2013

Čeprav so orlice dobile strelski dvoboj kar s 37:17, so se v boju z Beljačankami morale zadovoljiti s točko.

Samo utrujenost in nezbranost je botrovala, da niso orlice ponovno, še šestič zapored zmagale. Kljub slabi igri je bilo priložnosti za zmago več kot pa kdajkoli v sezoni, toda zopet ni šlo. Povedle so orlice že v 4 minuti. Po izredni akciji z igralko manj po podaji Hafnerjeve v polno Lahajnar. Samo minuto kasneje visok plošček domača igralka preusmeri v lastno mrežo. A vseeno so domače na odmor odšle z golom prednosti, ko Beribakova z nenadnim strelom preseneti gostujočo vratarko in rezultat 2:1. Sredi druge tretine se Beribakova ponovno vpiše med strelke za 3:1. Toda gostje hitro znižajo na 3:2 in v zadnji tretjini izenačijo in potem še povedejo za 3:4. A v zadnji minuti Mojca Duh izenači na 4:4. V podaljšku so si priigrale orlice 3 stoodstotne priložnosti a niso zadele, pri izvajanju kazenskih strelih pa je uspešna samo gostja in dve točki sta šli v Beljak.

HK TRIGLAV - GIPSY GIRLS BELJAK 4:5 PS (2:1,1:1,1:2; 0:0, 0:1)