DPS: ORLICE ZMAJEVKAM SPUSTILE PETARDO

05.01.2014

V ne prav kvalitetni tekmi so Kranjčanke kar s 5:0 odpravile ljubljanske zmajevke. Prva in druga tretjina nista navdušili, pa čeprav je bilo na semaforju 2:0 za lanske podprvakinje.

V 10. minuti je po podaji Špele Hafner zadela ob igralki manj Urša Pazlar, v drugi tretjini pa je ob igralki več na ledu na podajo Irene Kraner v polno zadela Špela Hafner. V tretji tretjini najprej po hitri akciji Mojce Duh in Nadje Vakaričič v polno zadane Tea Lahajnar, tri minute kasneje po solo akciji se v statistiko ponovno vpiše Špela Hafner in bilo je 4:0. Samo pol minute kasneje po podaji Pije Strniša in Tea Lahajner krstni zadetek za končnih 5:0 doseže Jerce Kenig.

Orlice so ob petih zadetkih prav tolikokrat zadele tudi vratnico, na drugi strani pa tudi kar nekaj nevarnih strelov gostij, a je bila domača branilka vrat Špela Globočnik vedno na pravem mestu.

HK TRIGLAV - HK OLIMPIJA 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)