ČLANICE LIGO DEBL PRIČELE Z ZMAGO

14.10.2012

V razširjeni avstrijski ligi DEBL se igralke Triglava po dveh sušnih sezonah vračajo iz Beljaka z popolnim izkupičkom. Po odlični igri v prvi tretjini so v  drugi tretjini igro v roke vzeli sodniki, ki so na začudenje tudi avstrijskih navijačev pošiljali na kazensko klop igralke orlic.Kljub temu so Kranjčanke 10 sekund pred koncem druge tretine ponovno povedle. Tako se je druga tretjina končala z 2:3. Med odmorom so igralke Triglava v en glas najavljale, da bodo premagale tako sodnike kot Gipsy girls. V preveliki želji pa so naredile napako in domačinke so v 43 minuti povedle na 3:2. Nadaljevalo se je pravo obleganje vrat domačink, ki so nalete Kranjčank uspele odbijati do 49 minute. Fanatična igra Kranjčank se je obrestovala, saj so v zadnjih dveh minutah dosegle dva zadetka in se po dveh sezonah vračajo domov z zasluženo zmago. Za uspeh so zaslužene prav vse igralke, saj takega kolektivnega duha v ekipi zadnjih let ni bilo.
V nedeljo odhajajo članice še na drugo zaporedno gostovanje v Kitzbuhel s pričetkom tekme ob 16:30.

EHC GIPSY GIRLS : TRIGLAV KRANJ 3:5 (0:1,2:2,1:2)
Strelke: Pazlar, Kraner, Svetina, Hafner Š., Vakaričič

Članice vabijo vsa zainteresirana dekleta, da se jim pridružijo v ekipi!