ČLANICE ZMAGALE TUDI V KITZBUHLU

22.10.2012

Tudi na drugem gostovanju v avstrijski razširjeni ligi DEBL so igralke kranjskega Triglava zmagale. Tokrat so bile z rezultatom 5:1 boljše od domačink iz Kitzbuhla. Kljub dolgi vožnji so orlice začele silovito in že v 5 minuti vodile z 2:0. Do konca tretjine so domačinke uspele znižati na 2:1, kar je bil tudi rezultat 1. tretjine. V drugi so sledile izključitve pri orlicah, saj so kar 8 zaporednih minut igrale z igralko manj a so se uspešno ubranile brez prejetega zadetka. So pa takoj, ko so prvič imele igralko več na ledu, povišale prednost na +2. V uvodnih minutah tretje tretjine so zadele za 4:1 ter do konca tekme zadele še enkrat za zasluženo vnovično zmago v gosteh.

Triglavanke zdaj čaka naporen vikend, saj v petek ob  18h v Kranju gostijo ekipo iz Kitzbuhla, v soboto pa ob 13:30 odhajajo na gostovanje v Celovec.

EC KITZBUHEL DIE ADLER – HK TRIGLAV 1:5 (1:2,0:1,0:2)
Strelke: Lahajner 3, Kraner, Hafner Š.

Članice vabijo vsa zainteresirana dekleta, ki bi želela igrati hokej, da se jim pridružijo!