Članice

DEBL: IZID V ZMAGAH PORAVNAN NA 1

Hokejistkam Triglava se še ni uspelo uvrstiti v finale DEBL lige. Po današnjem porazu po kazenskih strelih je izid v zmagah poravnan. O finalistu bo tako odločila tretja tekma, ki so jo Beljačanke pred dnevi taktično odpovedale.

HK TRIGLAV - EHC GIPSY GIRLS BELJAK 2:3 PS (0:1,2:1,0:0;0:0;0:1) - 1:1 v zmagah

DPS: ORLICAM TOČKA V DERBIJU

Orlice so v derbiju državnega prvenstva po podaljšku priznale premoč Mariborčankam in zamudile priložnost izraziteje povečati prednost na lestvici.

HK TRIGLAV - HDK MARIBOR 2:3 OT (1:0, 0:0, 1:2; 0:1)

DEBL: ORLICE V POLFINALU POVEDLE

V izredno napetem srečanju, v katerem so domače po prvi tretjine vodile že 4:1, so kranjske hokejistke povedle v zmagah.

HK TRIGLAV - GIPSY GIRLS BELJAK 5:6 PS (4:1, 0:2, 1:2, 0:0, 1:0) - 1:0  v zmagah

DEBL: ORLICE V POLFINALU

Kranjske orlice, ki so si v nedeljo nepričakovano zagotovile  2. mesto v ligi DEBL, bodo v polfinalu razširjene avstrijske lige igrale proti Beljaku. Prva tekma že v soboto ob 18h v Kranju!

DEBL: Z GRIČKAMI TA VIKEND 1:1 V ZMAGAH

Po včerajšnjem porazu v Zagrebu, so orlice danes gostile vodilne Zagrebčanke na svojem ledu in jim z učinkovito igro v zadnji tretjini povrnile račun.

HK TRIGLAV - KHL GRIČ 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)

KHL GRIČ - HK TRIGLAV 10:4 (1:2,2:0,7:2)

DEBL: ČLANICE ZMAGALE V CELOVCU

Čeprav so celovške zmajevke nastopile tudi z ewhl igralkami, so se orlice domačim uspešno postavile po robu in v zadnji minuti odločile tekmo v svojo korist.

DEC DRAGONS CELOVEC - HK TRIGLAV 3:4 (2:2,1:1,0:1)

DPS: ORLICE ZMAJEVKAM SPUSTILE PETARDO

V ne prav kvalitetni tekmi so Kranjčanke kar s 5:0 odpravile ljubljanske zmajevke. Prva in druga tretjina nista navdušili, pa čeprav je bilo na semaforju 2:0 za lanske podprvakinje.

HK TRIGLAV - HK OLIMPIJA 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)

DPS: TUDI ORLICE S TOČKO Z GOSTOVANJA

Orlice so v Maribor odšle zelo oslabljene, tako da je, da so tekmo sploh lahko odigrale, dres morala obleči tudi druga vratarka, a so si z borbeno igro priborile veliko točko.

HDK MARIBOR - HK TRIGLAV 4:3 PS (0:1,3:2,0:0;0:0;1:0)

DEBL: TEKMICE NADIGRALE, DOBILE TOČKO

Čeprav so orlice dobile strelski dvoboj kar s 37:17, so se v boju z Beljačankami morale zadovoljiti s točko.

HK TRIGLAV - GIPSY GIRLS BELJAK 4:5 PS (2:1,1:1,1:2; 0:0, 0:1)

DEBL: ORLICE BOLJŠE TUDI V CELOVCU

Kranjske orlice so bile v tednu dni še drugič boljše od celovških zmajčic in na Koroškem zasluženo slavile. Današnja zmaga je že peta zaporedna. Jutri ob 17h doma z Beljakom.

DEC DRAGONS - HK TRIGLAV 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)