U18: MLADINCI SLAVILI PO PREOBRATU

25.01.2018

V zaostali tekmi so mladinci gostovali na Bledu, kjer smo videli dva različna obraza in velik preobrat za zmago gostov.

Tokrat so Triglavani komajda sestavili ekipo, saj zaradi bolezni in poškodb manjka kar nekaj standardnih igralcev, trener Mitja Kern pa je bil primoran v obrambne vrste postaviti kar napadalce.

Prva tretjina je tako minila v znamenju domačih, ki so prelahko prihajali pred gostujoča vrata, ob tem pa še zadevali in po prvem delu že visoko vodili s 3:0.

Nekoliko premešani napadi so napovedovali, da se orli niso predali, saj so že v prvem napadu druge tretjine dvakrat zatresli okvir vrat, vseeno pa so najprej domačini še povišali vodstvo po novi grobi napaki kranjske obrambe. Po dobrI polovici tekme so labodi že vodili s 5:1, ko so končno pričeli igrati tudi orli in do konca tega dela igre znižali na 5:4.

Dokončno so odpor Blejcev Triglavani zlomili v zadnjem delu, ko so kar štirikrat zatresli domačo mrežo za novo zmago in nove tri točke v boju za vrh lestvice.

V nedeljo mladinci gostujejo v Zalogu pri Slaviji junior.

HK MK BLED : HK TRIGLAV 5:8 (3:0, 2:4, 0:4)