U18: TESNA ZMAGA NAD OLIMPIJO

05.11.2017

Zadnji tekmovalni dan pred reprezentančnim premorom, sta se drugič letos pomerili ekipi Triglava in Olimpije. Pred slabim mesecem dni, so orli zanesljivo slavili v Tivoliju, danes so do zmage prišli precej težje.

Kljub terenski in strelski premoči (14:7 in 12:7) domačinov, je bil rezultat po 40-ih minutah dvoboja 1:1. Oba reprezentančna vratarja sta bila danes odlična, prav tako gre pohvaliti igralce obeh ekip, za fer in odlično igro s polno drsanja.

Odločitev je padla v zadnji tretjini, ki je bila strelsko še najbolj izenačena (12:11), a so bili orli uspešni dvakrat, zmaji pa samo enkrat in vse tri točke so vendarle zasluženo ostale doma.

Nekaj igralcev obeh moštev, v prihodnjem tednu čakajo reprezentančne obveznosti v selekcijah U16 in U18, ostali pa se bodo v svojih klubih pripravljali na nadaljevanje prvenstva.

HK TRIGLAV : HK OLIMPIJA 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)