Mladinci

Mladinci so bili na pragu presenečenja, saj so manj kot pet minut pred koncem rednega dela še vodili, žal pa so domačini s pridom izkoristili izključitve gostov in v zadnji tretjini, po treh zadetkih z igralcem več zmogli preobrat.

HK OLIMPIJA - HK TRIGLAV 7:6 PS (2:1, 1:4,3:1,0:0)

V Kranju sta moštvi Triglava in Olimpije nocoj odigrali drugo srečanje mladinskega finala, boljši pa so bili domači in z zmago skupni izid izenačili na 1.

HK TRIGLAV – HK OLIMPIJA 4:1 (2:0,0:0,2:1)

V ljubljanski hali Tivoli je bila danes odigrana prva tekma mladinskega finala med Olimpijo in Triglavom. Nekoliko boljši so bili domači hokejisti, ki so slavili s 4:0, dva zadetka pa so dosegli v samem zaključku srečanja.

HK OLIMPIJA – HK TRIGLAV4:0 (1:0,0:0,3:0)

Pred mladinci je le še finalni obračun med modrimi orli in zelenimi zmaji, ki branijo naslov prvaka v tej kategoriji. Moštvi bosta v finalu, ki se prične danes, igrali na 3 zmage, prednost domačega igrišča pa bodo imeli ljubljanski hokejisti.

MLADINCI TRIGLAVA V FINALU

Triglav izločil Jeseničane

Mladinci Triglava so se s še drugo polfinalno zmago na Jesenicah, uvrstili v veliko finale, kjer se bodo pomerili z Olimpijo.

HD mladi Jesenice – HK Triglav 2:3 OT (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)