NAMENITE DEL DOHODNINE HK TRIGLAV

13.05.2019

Starši in polnoletni člani ter prijatelji kluba, ki so zavezanci za plačilo dohodnine, lahko do 0,5% dohodnine od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, namenimo različnim društvom in ustanovam.

Del dohodnine, ki jo tako namenite Hokejskemu klubu Triglav Kranj, v ničemer ne povečuje vaše davčne obveznosti, le del davka, ki ga tako ali drugače prejme "država" in polni njen proračun, bo neposredno nakazan v naš klub ter bo temu olajšal delovanje.  Če želite z donacijo pomagati našemu klubu, izpolnjen obrazec (glej spodaj) čim prej oz. najkasneje do 31.12.2017 pošljite na vaš pristojni davčni urad oz. to enostavneje storite preko sistema eDavki. Hvala!

Naziv upravičenca: Hokejski klub Triglav Kranj, davčna številka SI 66401313

 

izpolnite obrazec v pdf obliki (za vpogled potrebujete Acrobat Reader)