U17: Poraz proti Jesenicam

31.10.2019

Tekma selekcije U-17 proti Jesenicam je imela podoben potek kot tekma selekcije U-15 proti Bledu. Mladi Jeseničani so tako kot Blejci dan prej, vse rešili že v prvi tretjini, ki so jo dobili s 5-0. Treba je priznati, da so bili tokrat igralci Jesenic v prvi tretjini preprosto boljši od varovancev Mitje Kerna, ki je tokrat na klopi zamenjal trenerja selekcije U-17 Gorazda Drinovca. Dobili so večino dvobojev ob ogradi, bili so hitrejši, spretnejši, vse to pa je imelo posledice tudi na semaforju, ki je po koncu prve tretjine kazal 5-0 za goste.

A tudi tokrat je treba mlade orle pohvaliti, saj se niso predali in do konca tekme odigrali borbeno in nepopustljivo. V drugi tretjini so Jeseničani, čeprav so imeli ne ledu še vedno več od igre, tako dosegli le en gol. Domači so do konca tekme uspeli zadeti prek Jana Bitežnika za končnih 1-7.

Avtor: Miha Škrlj